Switch HDMI Startech HDMI-SPLITTER-44K60S
  • Resi gratuiti
  • Tipo:
    • Switch
    • Maschio/Femmina
  • Connessioni:
    • HDMI 2.0
    • HDMI
    • 2
  • Colore: Nero
  • Voltaggio:
    • 100-240 V
    • 5 V
    • 100 – 240 V
  • Amperaggio: 1 A
  • Frequenza: 60 Hz